De Green Bay Packers hebben hun thuiswedstrijd tegen de Minnesota Vikings winnend afgesloten. Green Bay was zowel defensief als offensief heer en meester op het veld en werden de Vikings verslagen met een shutout 0-34.
Al de aandacht ging van te voren naar Minnesota runningback Adrian Peterson, maar het was Green Bay runningback Ryan Grant die de meeste yards vergaarde en de eerste runningback werd met meer dan 100 yards tegen de Vikings defense. Met deze goed werkende running game werden de Packers nog gevaarlijker en met vele trick plays van Brett Favre, had de Vikings defense het zeer moeilijk. Offensief had Minnesota ook niks in te bgengen tegen de Packers.
Green Bay lieten meteen aan het begin van de wedstrijd weten hoe de wedstrijd zou gaan verlopen. Minnesota mocht na drie pogingen van het veld en de Packers offense scoorde met zijn eerste drive, door een 30 yard touchdown run van Ryan Grant, die meteen liet zien dat Green Bay wel degelijk een running game heeft. Green Bay scoorde daarna nog twee fieldgoals, daar Brett Favre problemen had zijn ritme te vinden in de eerste helft.
De tweede helft was Favre weer in zijn goede doen en scoorden de Packers met hun eerste drive een touchdown door een 14 yard touchdown pass van Favre naar Donald Lee. De volgende drive van Green Bay werd ook verzilverd met een touchdown, ditmaal gevangen door Ruvell Martin. Diezelfde Martin zag de bal in de endzone in zijn handen vallen, waar twee Minnesota spelers om vochten en de bal in de lucht tikte, doordat Favre te kort gooide, voor zijn tweede touchdown. Minnesota kon ook aan het eind van de wedstrijd niks terug doen en wonnen de Packers met 0-34.






